Tweet |
23 Haziran'da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için yarışacak AK Partili Binali Yıldırım ile CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun katılacağı programın hangi kanal tarafından yayınlanacağının belli olduğu ileri sürüldü.
Yeni Şafak'ın iddiasına göre Yıldırım ile İmamoğlu'nun buluşması TRT ekranlarında olacak. Buluşmanın günü ve saati pazartesi günü belli olacak. Görüşmenin tek moderatör tarafından yönetileceği ve sadece iki adayın katılacağı belirtildi.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 34 | 20 | 5 | 9 | 72 | 36 | 69 | +36 |
2 | Medipol Başakşehir | 34 | 19 | 5 | 10 | 49 | 22 | 67 | +27 |
3 | Beşiktaş | 34 | 19 | 7 | 8 | 72 | 46 | 65 | +26 |
4 | Trabzonspor | 34 | 18 | 7 | 9 | 64 | 46 | 63 | +18 |
5 | Yeni Malatyaspor | 34 | 13 | 13 | 8 | 47 | 46 | 47 | +1 |
6 | Fenerbahçe | 34 | 11 | 10 | 13 | 44 | 44 | 46 | 0 |
7 | Antalyaspor | 34 | 13 | 15 | 6 | 39 | 55 | 45 | -16 |
8 | Atiker Konyaspor | 34 | 9 | 8 | 17 | 40 | 38 | 44 | +2 |
9 | Alanyaspor | 34 | 12 | 14 | 8 | 37 | 43 | 44 | -6 |
10 | Kayserispor | 34 | 10 | 13 | 11 | 35 | 50 | 41 | -15 |
11 | Çaykur Rizespor | 34 | 9 | 11 | 14 | 48 | 50 | 41 | -2 |
12 | Sivasspor | 34 | 10 | 13 | 11 | 49 | 54 | 41 | -5 |
13 | MKE Ankaragücü | 34 | 11 | 16 | 7 | 38 | 53 | 40 | -15 |
14 | Kasımpaşa | 34 | 11 | 17 | 6 | 53 | 62 | 39 | -9 |
15 | Göztepe | 34 | 11 | 18 | 5 | 37 | 42 | 38 | -5 |
16 | Bursaspor | 34 | 7 | 11 | 16 | 28 | 37 | 37 | -9 |
17 | BB Erzurumspor | 34 | 8 | 15 | 11 | 36 | 43 | 35 | -7 |
18 | Akhisarspor | 34 | 6 | 19 | 9 | 33 | 54 | 27 | -21 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hatayspor | 17 | 10 | 2 | 5 | 30 | 10 | 35 | |
2 | Gençlerbirliği | 17 | 11 | 4 | 2 | 26 | 13 | 35 | |
3 | Denizlispor | 17 | 9 | 2 | 6 | 33 | 12 | 33 | |
4 | Adana Demirspor | 17 | 9 | 3 | 5 | 32 | 15 | 32 | |
5 | Altınordu | 17 | 9 | 4 | 4 | 30 | 15 | 31 | |
6 | Ümraniyespor | 17 | 9 | 5 | 3 | 25 | 17 | 30 | |
7 | Gazişehir Gaziantep FK | 17 | 8 | 5 | 4 | 26 | 15 | 28 | |
8 | Boluspor | 17 | 8 | 5 | 4 | 25 | 18 | 28 | |
9 | İstanbulspor | 17 | 8 | 5 | 4 | 27 | 28 | 28 | |
10 | Balıkesirspor Baltok | 17 | 8 | 6 | 3 | 26 | 23 | 27 | |
11 | Eskişehirspor | 17 | 7 | 4 | 6 | 23 | 22 | 27 | |
12 | Altay | 17 | 7 | 5 | 5 | 24 | 15 | 26 | |
13 | Osmanlıspor FK | 17 | 8 | 7 | 2 | 22 | 19 | 26 | |
14 | Giresunspor | 17 | 6 | 8 | 3 | 19 | 22 | 21 | |
15 | Adanaspor | 17 | 3 | 8 | 6 | 21 | 25 | 15 | |
16 | Afjet Afyonspor | 17 | 3 | 8 | 6 | 19 | 30 | 15 | |
17 | Elazığspor | 17 | 3 | 10 | 4 | 19 | 28 | 13 | |
18 | Kardemir Karabükspor | 17 | 0 | 14 | 3 | 7 | 43 | 3 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manisa BBSK | 17 | 13 | 2 | 2 | 45 | 13 | 41 | |
2 | Fatih Karagümrük | 17 | 13 | 2 | 2 | 35 | 15 | 41 | |
3 | Menemen Belediyespor | 17 | 10 | 2 | 5 | 34 | 19 | 35 | |
4 | Tuzlaspor | 17 | 10 | 4 | 3 | 36 | 14 | 33 | |
5 | Sivas Belediyespor | 17 | 9 | 3 | 5 | 36 | 21 | 32 | |
6 | Etimesgut Belediyespor | 17 | 8 | 3 | 6 | 24 | 13 | 30 | |
7 | Bandırmaspor | 17 | 9 | 5 | 3 | 28 | 20 | 30 | |
8 | Tarsus İdman Yurdu | 17 | 8 | 5 | 4 | 35 | 26 | 28 | |
9 | Pendikspor | 17 | 7 | 3 | 7 | 30 | 22 | 28 | |
10 | Şanlıurfaspor | 17 | 7 | 4 | 6 | 23 | 15 | 27 | |
11 | Kırklarelispor | 17 | 7 | 4 | 6 | 22 | 17 | 27 | |
12 | Zonguldak Kömürspor | 17 | 7 | 5 | 5 | 19 | 16 | 26 | |
13 | Kahramanmaraşspor | 17 | 7 | 6 | 4 | 21 | 21 | 25 | |
14 | Konya Anadolu Selçukspor | 17 | 5 | 5 | 7 | 28 | 32 | 22 | |
15 | Bak Spor | 17 | 4 | 5 | 8 | 16 | 28 | 20 | |
16 | Fethiyespor | 17 | 4 | 6 | 7 | 14 | 18 | 19 | |
17 | Tokatspor | 17 | 5 | 9 | 3 | 15 | 20 | 18 | |
18 | Darıca Gençlerbirliği | 17 | 3 | 11 | 3 | 13 | 36 | 12 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nazilli Belediyespor | 16 | 10 | 0 | 6 | 35 | 14 | 36 | |
2 | Tire 1922 | 16 | 9 | 0 | 7 | 29 | 10 | 34 | |
3 | Hekimoğlu Trabzon | 16 | 9 | 2 | 5 | 23 | 9 | 32 | |
4 | Nevşehir Belediyespor | 16 | 7 | 2 | 7 | 30 | 16 | 28 | |
5 | Ergene Velimeşe | 16 | 8 | 5 | 3 | 22 | 15 | 27 | |
6 | Karaköprü Belediyespor | 16 | 8 | 5 | 3 | 25 | 19 | 27 | |
7 | Silivrispor | 16 | 7 | 4 | 5 | 18 | 10 | 26 | |
8 | Artvin Hopaspor | 16 | 6 | 3 | 7 | 17 | 13 | 25 | |
9 | Erzin Belediyespor | 16 | 6 | 4 | 6 | 31 | 18 | 24 | |
10 | Erbaaspor | 16 | 6 | 4 | 6 | 20 | 13 | 24 | |
11 | Şile Yıldızspor | 16 | 7 | 7 | 2 | 32 | 24 | 23 | |
12 | Gebzespor | 16 | 6 | 5 | 5 | 18 | 14 | 23 | |
13 | Yomraspor | 16 | 5 | 4 | 7 | 20 | 17 | 22 | |
14 | Batman Petrolspor | 16 | 6 | 6 | 4 | 15 | 17 | 22 | |
15 | Kozan Belediyespor | 16 | 5 | 4 | 7 | 17 | 18 | 22 | |
16 | Büyükçekmece Tepecikspor | 16 | 6 | 7 | 3 | 19 | 20 | 21 | |
17 | Körfez Spor Kulübü | 16 | 1 | 12 | 3 | 9 | 37 | 6 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
26/05/2019 | Fenerbahçe | 3 - 1 | Antalyaspor |
26/05/2019 | Göztepe | 2 - 1 | MKE Ankaragücü |
26/05/2019 | Yeni Malatyaspor | 1 - 2 | Bursaspor |
26/05/2019 | Kayserispor | 0 - 2 | BB Erzurumspor |
25/05/2019 | Atiker Konyaspor | 0 - 0 | Akhisarspor |
24/05/2019 | Sivasspor | 4 - 3 | Galatasaray |
24/05/2019 | Çaykur Rizespor | 2 - 3 | Trabzonspor |
24/05/2019 | Beşiktaş | 3 - 2 | Kasımpaşa |
24/05/2019 | Medipol Başakşehir | 1 - 1 | Alanyaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
18/05/2019 | İstanbulspor | 2 - 5 | Denizlispor |
18/05/2019 | Gençlerbirliği | 1 - 2 | Adana Demirspor |
18/05/2019 | Giresunspor | 3 - 1 | Altınordu |
18/05/2019 | Kardemir Karabükspor | 1 - 6 | Gazişehir Gaziantep FK |
18/05/2019 | Adanaspor | 1 - 4 | Osmanlıspor FK |
17/05/2019 | Altay | 4 - 0 | Elazığspor |
17/05/2019 | Boluspor | 3 - 2 | Eskişehirspor |
17/05/2019 | Balıkesirspor Baltok | 0 - 3 | Hatayspor |
17/05/2019 | Afjet Afyonspor | 2 - 2 | Ümraniyespor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
04/05/2019 | Anadolu Selçukspor | 4 - 3 | Menemen Belediyespor |
04/05/2019 | Bandırmaspor | 2 - 1 | Fethiyespor |
04/05/2019 | Bak Spor | 0 - 0 | Kırklarelispor |
04/05/2019 | Tarsus İdman Yurdu | 3 - 1 | Darıca Gençlerbirliği |
04/05/2019 | Etimesgut Belediyespor | 4 - 0 | Zonguldak Kömürspor |
04/05/2019 | Manisa BBSK | 2 - 0 | Sivas Belediyespor |
04/05/2019 | Pendikspor | 6 - 3 | Kahramanmaraşspor |
04/05/2019 | Şanlıurfaspor | 1 - 1 | Tuzlaspor |
Hük. | Fatih Karagümrük | 3 - 0 | Tokatspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
04/05/2019 | Körfez Spor Kulübü | 1 - 4 | Nazilli Belediyespor |
04/05/2019 | Büyükçekmece Tepecikspor | 2 - 1 | Kozan Belediyespor |
04/05/2019 | Batman Petrolspor | 1 - 2 | Nevşehir Belediyespor |
04/05/2019 | Yomraspor | 1 - 3 | Tire 1922 |
04/05/2019 | Erbaaspor | 1 - 0 | Gebzespor |
04/05/2019 | Erzin Belediyespor | 2 - 3 | Artvin Hopaspor |
04/05/2019 | Hekimoğlu Trabzon | 1 - 2 | Karaköprü Belediyespor |
04/05/2019 | Şile Yıldızspor | 0 - 3 | Silivrispor |